PŮJČOVNA STROJE NA ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

ÚVOD

NÁJEMNÍ SMLOUVA

NÁVOD K OBSLUZE

CENÍK

KONTAKTY


ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

VYSOKOTLAKÉ ČIŠTĚNÍ

ČIŠTĚNÍ KOŽENÝCH
SEDAČEK

NÁVOD K OBSLUZE ČISTÍCÍHO STROJE

1. Dávkování

1x dávka = 1 sáček chemie se rozpustí v 10 litrech vody o teplotě 50oC. Toto množství vystačí na 6-10m2 koberce nebo jedno křeslo.

2. Plnění stroje čistícím roztokem

Poté zamíchejte a nalijte do zadní nádrže stroje.

3. Čištění koberce

Před prací vyzkoušejte na koberci a čalounění stálobarevnost na málo viditelném místě. Hubicí posunujeme po koberci a rozstřikujeme pomocí páky čistící roztok na koberec, zároveň dochází k odsávání čistící tekutiny. Na více špinavá místa naneste přípravek, nechte několik minut působit a potom odsajte.

4. Během provozu

Nádrž na odpadní tekutinu se postupně naplní odsávanou tekutinou. Když je odpadní nádrž naplněna, vylijte odsátou tekutinu. Pokud přeteče vysušte dno pod nádrží. V případě, že hubice nerozstřikuje čistící tekutinu je nádrž prázdná. Čerpadlo nesmí běžet naprázdno, stroj vypněte dříve než dojde čistící tekutina a doplňte novou dávku.

5. Po skončení

Zbylý čistící roztok odsajte hadicí bez nástavce (zapněte poze tlačítko odsávání). Znovu připojte hubici a stroj propláchněte 2 litry čisté vody. Stroj otřete vlhkým hadrem (nikdy nemyjte pod tekoucí vodou). Stroj nenechávejte schnout na topení nebo kamnech, může se zdeformovat. Nábytek vraťte zpět až na suchý koberec (hrozí nebezpečí obarvení koberce).

6. Vrácení

Čistící stroj s příslušenstvím vraťte do půjčovny ve stanovený den a hodinu.
OBJEDNÁVKY A INFORMACE NA TEL. 732504700